Jak to działa?

Konfiguracja Programów Partnerskich

 • Określasz cel i czas trwania kampanii.
 • Wybierasz model rozliczeniowy np.(CPS, CPL, CPC, CPM)
 • Ustawiasz limity akcji, limity czasowe, określasz budżet maksymalny.
 • Definiujesz walutę rozliczeniową - mogą to być: realne waluty, wirtualne waluty, punkty, nagrody rzeczowe, vouchery itp.
 • Ustalasz próg wypłaty (minimalna kwota, jaką wydawca może wypłacić)
 • Wybierasz rodzaj aktywacji wydawcy (automatyczna lub ręczna)
 • Zamieszczasz materiały reklamowe

Współpraca z wydawcami

 • Zapraszasz wydawców do swoich programów
 • Korzystasz z wbudowanych narzędzi do komunikacji z Wydawcami: newsletter, komunikaty www, FAQ
 • Dobierasz wydawców pod katem dotarcia do grupy docelowej
 • Kontrolujesz działania wydawców dzięki rozbudowanym statystykom on line
 • Zapraszasz dotychczasowych partnerów do współpracy z udziałem monetigo
 • Tworzysz prywatne programy dostępne tylko dla wybranych wydawców (w pakiecie Bussiness)

Technologia

 • Otrzymujesz dostęp do narzędzia w modelu usługowym SaaS
 • Dbamy o stabilność rozwiązań platformy jednocześnie rozwijając listę funkcjonalności.
 • Oferujemy Ci możliwość założenia własnej sieci partnerskiej w oparciu o narzędzie monetigo w dedykowanej wersji w wybranej domenie i z indywidualnym layoutem.
 • Dodatkowo umożliwiamy zaawansowaną personalizację parametrów i funkcjonalności platformy zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem

Modele kampanii

 • monetigo obsługuje wszystkie modele rozliczeń: CPA/CPL,CPS,CPC,CPM oraz modele hybrydowe
 • Określaj cele kampanii - wybierz najwygodniejszy model rozliczeń!

Rozpoczęcie współpracy

Uruchomienie programu partnerskiego w monetigo jest bardzo proste!

To tylko trzy kroki – Sprawdź sam!
 • Zarejestruj się w Platformie monetigo jako Reklamodawca.
  Rejestracja jest oczywiście kompletnie darmowa. W procesie rejestracji wybierz dogodny dla Ciebie pakiet. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić pakiet w trakcie użytkowania platformy.

 • Poczekaj na weryfikację Twojego zgłoszenia.
  Potwierdzimy Twoje dane, otrzymasz od nas maila z linkiem i hasłem do logowania.

 • Zaloguj się do panelu Platformy monetigo.
  Po zalogowaniu, możesz skonfigurować i uruchomić swój pierwszy program partnerski i rozpocząć współpracę z wydawcami. Pierwszy miesiąc korzystania z monetigo jest zupełnie darmowy.

To tylko trzy kroki – Sprawdź sam!

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc. Pomożemy Ci zaplanować kampanie reklamowe, zbudować dobre i trwałe relacje z grupą wydawców, a także odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Modele kampanii

Platforma Programów Partnerskich monetigo umożliwia uruchomienie programów partnerskich we wszystkich modelach rozliczeń:

CPL (Cost Per Lead)

Reklamodawca płaci wydawcy za konkretne czynności wykonanie przez poleconych przez niego użytkowników, np. zapis do newslettera, wypełnienie ankiety lub formularza kontaktowego.

Możesz skorzystać z tego modelu, jeżeli chcesz np. zdobyć dane kontaktowe do osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane Twoimi produktami lub usługami.

CPS (Cost Per Sale)

Reklamodawca płaci wydawcy za zakupy dokonane przez poleconych przez niego klientów, najczęściej w postaci procentowej prowizji od wartości zakupów.

Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli prowadzisz np. sklep internetowy. Wydawcy reklamują Twoje produkty, a Ty płacisz im, jeżeli poleceni klienci dokonają w Twoim sklepie zakupów.

CPC (Cost Per Click)

Reklamodawca płaci wydawcy za kliknięcia poleconych użytkowników w link.

Korzystny model, jeżeli właśnie uruchomiłeś portal i chciałbyś go rozreklamować, by trafić do nowych użytkowników.

CPM (Cost Per Thousand) (M = 1000)

Reklamodawca płaci wydawcy za zapewnienie 1000 odsłon witryny internetowej.

Warto wykorzystywać ten model jeżeli poza promocją danego produktu, chcesz zwiększyć rozpoznawalność całej marki lub chcesz się wyróżnić oryginalną graficzną kampanią reklamową.

Model hybrydowy

Reklamodawca płaci wydawcy zarówno za kliknięcia (CPC) jak i za akcje (CPS lub CPL).

Jest to rozwiązanie, które może być wykorzystywane gdy masz kilka celów marketingowych i chcesz zwiększyć zarówno ruch na stronie jak i zwiększyć sprzedaż.

Dla kogo?

Sieci Afiliacyjne

Zastanawiasz się nad utworzeniem własnej sieci afiliacyjnej lub szukasz nowego rozwiązania dla już istniejącego biznesu?

Nasze rozwiązanie to sprawdzona i stabilna technologia wykorzystywana przez szereg reklamodawców i wydawców prowadzących działania w zakresie marketingu afiliacyjnego.

Aplikacja pozwala na założenie nielimitowanej liczby programów, z których każdy może mieć prowadzone niezależne rozliczenia. Swoim wydawcom możesz oferować indywidualne stawki oraz tworzyć dla nich dedykowane programy, które będą widoczne tylko dla określonej grupy wydawców.

Agencje reklamowe

monetigo daje Ci możliwość prowadzenia działań marketingowych dla wielu klientów jednocześnie za pomocą jednego intuicyjnego panelu.

Możesz tworzyć nielimitowaną liczbę kampanii reklamowych, które będziesz mógł rozliczać z wydawcami w dogodnym dla obu stron modelu (CPS, CPM, CPC, CPA, CPI).

Rozbudowany panel statystyk pozwoli Ci na szybkie wychwycenie najefektywniejszych form reklamowych dzięki czemu Twoje działania marketingowe będę miały jeszcze lepszą skuteczność. Monetigo bez trudu zintegrujesz z innymi zewnętrznymi narzędziami marketingowymi, czy systemami transakcyjnymi za pomocą API.

Branża e-commerce

monetigo to idealne rozwiązanie dla firm prowadzących sprzedaż swoich produktów lub usług za pośrednictwem sieci Internet.

Dzięki aplikacji możesz utworzyć dedykowany program afiliacyjny w kilku prostych krokach, a następnie zintegrować go ze swoim sklepem internetowym. Partnerów możesz wynagradzać procentową lub stałą stawką od sprzedaży, za przekierowanie unikalnego użytkownika do sklepu czy za wykonanie konkretnej akcji np. zapisanie się do newslettera.

Aplikacja współpracuje z większością platform sklepowych dostępnych na rynku jak np. Shoper, Sote, Oscommerce, PrestaShop, Clickshop, Magento.

Cennik usług

Dostępne pakiety cenowe:
BASIC
PLUS
PRO
BUSINESS

* Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Usługi dodatkowe

Opcja Traffic – 99 zł/m-c netto – za jeden program

Opcja traffic umożliwia reklamodawcy wykorzystanie konsultantów monetigo do bieżącej obsługi Programów Partnerskich

Opcja Design

Tworzenie kreacji reklamowych – na zlecenie klienta z materiałów powierzonych

Pakiet Opis Cena netto
Pakiet Basic do wyboru Double Billboard 750x200 lub SkyScraper 120x600 lub Rectangle 300x250 250 zł.
Pakiet Standard Double Billboard 750x200 + SkyScraper 120x600 + Rectangle 300x250 600 zł.
Pakiet Plus Dowolny zestaw kreacji Wycena indywidualna

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Opcja Start - 599 zł netto

 • Analiza Rynku – analiza stawek w programach partnerskich konkurencji i innych podmiotów w branży.
 • Analiza KPI Reklamodawcy (ROI, ARPU, ARPPU, CAC/CPA, LTV/CLTV) – wyliczenie KPI na podstawie otrzymanych danych, wyznaczenie najważniejszych z nich, przetestowanie możliwości mierzenia ich.
 • Konsulting Techniczny – konsultacja możliwości technicznych obsługi różnych modeli rozliczeń programu, konsultacja możliwości integracji systemów z wewnętrznymi siłami technicznymi reklamodawcy bądź z zewnętrznym suportem.
 • Stworzenie listy Warunków Programu – określenie warunków program na podstawie wcześniejszej analizy oraz dobrych praktyk na rynku.
 • Stworzenie opisu programu – stworzenie syntetycznego i obrazowego opisu programu partnerskiego opartego na opisach produktu otrzymanego od Reklamodawcy.
 • Zdefiniowanie program w Platformie – stworzenie produktu i programu, zdefiniowanie kreacji, określenie warunków uczestnictwa Wydawców w programie, konfiguracja konta Reklamodawcy.
Zasady współpracy
 1. Ceny pakietu BUSINESS są negocjowane indywidualnie. W celu prosimy o kontakt [email protected]
 2. Każdy Pakiet Usługowy można wykupić w dowolnym momencie. Reklamodawca może wykupić dany pakiet na czas od 1-12 miesięcy. Jednomiesięczny okres rozliczeniowy to 30 dni.
 3. Wartość Pakietu jest obliczana jako wielokrotność ceny jednostkowej pakietu pomniejszona o przysługujący rabat za okres na który zostanie wykupiony pakiet (6% za 6 miesięcy lub 15% za 1 rok).
 4. Przejście na wyższy pakiet usługowy jest możliwe w dowolnym momencie. Reklamodawca wykupuje i opłaca nowo wybrany pakiet na wybrany okres. Funkcjonalności wyższego pakietu są dostępne od momentu opłacenia tego pakietu.
 5. W przypadku gdy reklamodawca ma wykupiony pakiet na okres większy niż 30 dni zmiana Pakietu na wyższy jest możliwa po opłaceniu różnicy wartości pakietów . Funkcjonalności wyższego pakietu są dostępne od momentu opłacenia tego pakietu.
 6. Przejście na niższy pakiet jest możliwe po zakończeniu opłaconego okresu rozliczeniowego.

Twoje demo

Zobacz jak łatwe może być prowadzenie własnego programu partnerskiego
z aplikacją monetigo.
Panel
wydawcy
Dzięki niemu Twoi partnerzy będą mogli uzyskać informację na temat oferowanych przez Ciebie programów, zweryfikować statystyki, zarobki oraz pobrać linki partnerskie i materiały promocyjne.
Panel
reklamodawcy

Jest to panel dzięki któremu będziesz mógł
zarządzać wszystkimi aspektami
programu partnerskiego oraz wydawcami
działającymi w ramach
twoich programów.

Nasi partnerzy